Összetevõk:
liofilizált és szárított vörös szõlõ magjai és héjai, fruktóz, fekete ribizli magjai és héjai, piros ribizli magjai és héjai, csipkebogyó magjai és héjai, feketeszeder magjai és héjai.
Több ok amiért első pillantásra beleszerethet, és amiért a FruitCafé valóban páratlan az egész világon:
- A gyümölcskávé nem tea, de nem is egyszerű kávé. Különleges gyümölcsmag-presszó. Hagyományos kávéfőzővel (elektromos presszó főző, kotyogó) elkészítve olyan főzetet kapunk, amely a gyümölcsökből más módon eddig nem hasznosított hatóanyagokat is tartalmaz. Az eredmény: egy mélybíbor színű varázslatos ízű, serkentő hatású, frissítő főzet.
- Napon szárított gyümölcshéjakból és magvakból. A gyümölcsök héjai és magvai a napon szárítva tartósítószer nélkül tökéletesen megőrzik az értékes egészségvédő és a szervezet számára fontos anyagokat.
- Élénkítő hatás a gyümölcsökből koffein nélkül. Az utánozhatatlan FruitCafét nyugodtan hívhatjuk "az agy vitaminjának". A benne található szőlőmag kivonat és fruktóz a vér-agy gáton szinte azonnal átjutva többszörös hatékonysággal segíti és fokozza az agyműködést. A leggyorsabb felszívódással (2-4 perc) szállítja a gyümölcsök vitaminjait, antioxidánsait a szervezet különböző részeire. Valódi élénkítő, frissítő és erősítő, káros mellékhatások nélkül.
- Gyerekek, betegek és sportolók részére. A FruitCafé összetételének köszönhetően a szív-, érrendszeri megbetegedésekben, magas vérnyomásban szenvedőknek kifejezetten ajánlható. Mivel koffeint nem tartalmaz, várandós nők és gyermekek számára is ajánlható. A frissítő egészséges élményről így senkinek sem kell lemondania.
- Nem szükséges édesíteni. Természetes fruktózt tartalmaz, amely akár cukorbetegek számára is fogyaszthatóvá teszi anélkül, hogy kellemetlen, keserű ízt kellene elviselniük
.
- Tartósítószer mentes, csak tiszta forrásból. A FruitCafé minden változata teljes egészében természetes alapanyagokból készül. Sem tartósítószert, sem aromaanyagot nem tartalmaz.
-. Bármely napszakban fogyasztható. A FruitCafé egyáltalán nem terheli meg a szervezetet, ezért akár lefekvés előtt is elfogyaszthatjuk. Mennyiségi korlát nincs.
- Magyar termék Új hazai világszabadalom.

bruttó 1 150 Ft
|
Slim Coffee 210g
Összetevők: feketekávé őrölt, zöld, nyers kávé őrölt.
Elkészítési javaslat: Lefőzhető presszó és hagyományos (kotyogó) kávéfőzőben, a megszokott adagolás és eljárás szerint.
A doboz tartalma: nettó 210 g, melyből legalább 30 adag kávéital készíthető.
Javasolt fogyasztás: napi 1-3 csésze.
azonosító: B193
Részletek
|
|

bruttó 1 160 Ft
|
Wellness Café 210g
Összetevők: zöld nyers kávé őrölt, Hibiza Fruit Café, fruktóz, szőlőmag egész, szőlőmag őrölt.
Elkészítési javaslat: Lefőzhető presszó és hagyományos (kotyogó) kávéfőzőben, a megszokott adagolás és eljárás szerint.
A doboz tartalma: nettó 210 g, melyből legalább 30 adag kávéital készíthető.
Javasolt fogyasztás: napi 1-3 csésze.
azonosító: B194
Részletek
|
|

bruttó 790 Ft
|
FruitCafé 3csomag fóliás ALOE
Több ok amiért első pillantásra beleszerethet, és amiért a FruitCafé valóban páratlan az egész világon:
Összetevõk: liofilizált és szárított vörös szõlõ magjai és héjai, fruktóz, fekete ribizli magjai és héjai, kókusz, pirosribizli magjai és héjai, csipkebogyó magjai és héjai, feketeszeder magjai és héjai, aloe.
azonosító: B332
Részletek
|
|

bruttó 790 Ft
|
FruitCafé 3csomag fóliás HIBIZA
Több ok amiért első pillantásra beleszerethet, és amiért a FruitCafé valóban páratlan az egész világon:
Összetevõk:
liofilizált és szárított vörös szõlõ magjai és héjai, fruktóz, fekete ribizli magjai és héjai, piros ribizli magjai és héjai, csipkebogyó magjai és héjai, feketeszeder magjai és héjai, hibiszkusz virág, bodza virág.
azonosító: B333
Részletek
|
|